YARIN SEÇİM VAR GİBİ ÇALIŞIYORUZ

Kongre süreci başlayan AK Parti’de üye kayırlarının devam ettiğini dikkat çeken AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, yarın seçim varmış gibi çalıştıklarını dile getirip partilerinin gücüne güç katmak için var güçleri ile çalıştıklarını söyledi.

Kongre süreci başlayan AK Parti’de üye kayırlarının devam ettiğini dikkat çeken AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, yarın seçim varmış gibi çalıştıklarını dile getirip partilerinin gücüne güç katmak için var güçleri ile çalıştıklarını söyledi.AK Parti’de başlayan kongre takvimi ardından ilçelerde belirlenen tarihlerde korona virüs (COVİD-19) tedbirleri kapsamında devam ediyor.

Kongre süreçlerinin yeni heyecanlarla devam ettiğine dikkat çeken AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, üye kayıtlarının da devam ettiğini söyledi.

Başkan Ceyhun, kongrelerin kan tazeleme, canlandırma adına önemli bir siyasi etkinlik olduğuna dikkat çekip;  “Yarın seçim  varmış gibi çalışmalarımızı sürdürecek, çevremizi üye yaparak davamızı güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

    Dün hayal edilemeyen şeylerin bugün yaşadıklarına şahit olmanın mutluluğunu da yaşadıklarını belirten başkan Ceyhun;” Bakınız Ayasofya kapalıydı.86 yıl kapalı kaldı. Ama Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde  çok şükür Ayasofya’mızın ibadete açıldığını gördük. Türkiye’de Cumhurbaşkanımıza destek vererek elini güçlendiren herkes bugün emeklerini ,mücadelesinin karşılığını görmenin çok şükür huzur ve mutluluğunu yaşıyor. Bizlerde halkımızın yapılan hizmetleri görerek emeği geçen herkesten Allah razı olsun dedikleri dualarına talibiz. O amaçla siyaset yapıyor, mücadele ediyoruz. Düşmanlarımız dünde aynıydı bugünde aynı. Düşmanlıkları asla sona ermiyor ermeyecekte. Dünyaya geldik. İlahi kelimetullah yolunda  kimiz şehit, kimiz gazi, kimimiz nefer olacak. Bu dava emek istiyor, bu dava mücadele istiyor. Kongrelerimizin ardından hemen yarın seçim varmış gibi çalışmaya devam edeceğiz. Düşmanlarımıza karşı uyanık olmak zorundayız” diye konuştu.

PAYLAŞ