TESTİ POZİTİF ÇIKTI

 Katıldıkları pek çok program ve kabul ettikleri ziyaretçilere yönelik uygulanan tedbirlere rağmen bir süredir Korona virüs (Covid-19) belirtilerinin bulunduğu öğrenilen Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan’a yapılan testin pozitif çıktığı bildirildi.

Kütahya’nın Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan’ın Korona virüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığı bildirildi.

Daha önce test yaptıran ve sonuçlatı negatif çıkan Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan’ın, ikinci kez yapılan (Covid-19) testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan’ın testlerinin pozitif çıkması üzerine, ilçe filyasyon ekipleri yoğun bir çalışma gerçekleştirerek, başkanın yoğun temasta bulunduğu kişilere ulaşarak gerekli çalışmaları gece yarısı tamamladı.

“DUA BEKLİYORUM”

Bir seyahat esnasında bulaşa yakalandığından şüphe duyan Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, bazı tepkimeler sonrasında yapılan test sonucunun pozitif olmasını kendisi duyurdu.

Yaptığı sosyal medya paylaşımı ile dua beklediğine dikkat çeken Başkan Doğan; “Kıymetli hemşerilerim corona virüs şüphesiyle yapılan test sonucum maalesef pozitif çıkmıştır. Virüsün geçen hafta yaptığım bir seyahat esnasında bir hemşerimizden bulaştığını öngörmekteyiz. Sağlık durumum gayet iyi olmakla birlikte evimde izole durumdayım. Tüm tedbirlere uymama rağmen maalesef yakalandık. Sevgili eşim ve biricik kızımın test sonuçları negatiftir. Çok sık temas ettiğim başkan yardımcım Murat Uyanık ve ilçe başkanım Süleyman Ciner’in ‘in sonuçları da negatiftir. Tedbir amaçlı 14 gün ev izolesinde olacaklardır. Endişe ve paniğe gerek yok dua her şeye kafidir. Kurallara elimden geldiğince riayet ettim. Kaderde bunu görmekte varmış. İnancımız ve imanımız tamdır. Rabbim Tüm şifa bekleyen hastalarımıza şifa versin. Lütfen maske, mesafe, hijyen kurallarına uyalım. Sizle görüşmeye gelenlerin maskesi yoksa maske takmalarına ve mesafeli olmanıza çok dikkat edin. Sizleri Allah’a emanet eder sizlerden dua beklerim. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle” açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ