KÜTAHYA YENİ DÖNEME GİRECEK

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Gazetemiz imtiyaz sahibi Ümit Kaygısız’ı ziyaret eden Erbaş 31 Mart yerel seçimleri ve Kütahya ekonomisi hakkında istişarede bulundular.

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş gazetemiz imtiyaz sahibi Ümit Kaygısız’ı nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette 31 Mart yerel seçimleri ve Kütahya konularının konuşulduğu ziyarette Erbaş “ Belediye seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya’ya damgasını vuracak” dedi. Halkın Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Belediye Başkan Adayı Alim Işık’a göstermiş olduğu teveccüh ile yolumuza devam ediyoruz. Adayımız Alim Işık’ın projelerini Belediye meclis ve İl Genel Meclis adaylarımızın açıklanmasının ardından ekibimizle birlikte çalmadık kapı bırakmıyor ve her daim vatandaşlarımız ile her fırsatta beraber oluyoruz” dedi. Erbaş ilçe ziyaretleri kapsamında vatandaşları dinlediğini ve vatandaşların Milliyetçi Hareket Partisinden beklentilerinin büyük olduğunu dile getirdi.

PROJELER KÜTAHYA’YA HİTAP EDİYOR

Geçtiğimiz hafta Prof. Dr. Alim Işık’ın açıkladığı 43 ana proje ile yüzü aşkın projenin Kütahya halkına hitap edip ayakları yere basan en etkin çalışmaları yaptığının altını çizen MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş; “Geçtiğimiz hafta Belediye Başkan Adayımız Prof. Dr. Alim Işık 43 ana projesini daha kamuoyuna sundu. Hepinizin malumu olduğu üzere Kütahya’da fikir üreten ekiplerin titizlikle hazırladığı projelerde şuan mimari projeler yok. Mimari projelerin hazırlanıp kamuoyuna sunulması ile halkın teveccühü giderek artacaktır” dedi.

“GENÇLERE  HİTAP EDİYOR”

MHP Kütahya Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Alim Işık tarafından açıklanan projelerin özellikle genç nüfusa hitap etmesinden gençlerin memnun olduğuna değinen Ahmet Erbaş; “Özellikle kent merkezinde yaşayan gençlerimiz zamanlarını en kaliteli şekilde geçirme arzusunda. Belediye Başkan Adayımız tarafından hazırlanan ve özellikle gençlere yönelik olan projeler ilgi ve beğeni gördü. Genç seçmenin beklentilerini yerine getirebilecek projeleri üretip hayata geçirilmesini en kısa sürede sağlama sözü veren Prof. Dr. Alim Işık’a halkımızın ve ilk kez oy kullanacak gençlerin teveccühü sandıkta yüksek olacaktır” diye konuştu.

1 NİSAN’DA KAZANAN  VATANDAŞ OLACAK

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş 31 Mart yerel seçimlerinden Kütahya’nın kazanacağını ve halkın teveccühü ile Prof. Dr. Alim Işık ile birlikte Kütahya yeni döneme gireceğini belirtti. 1 Nisan’da vatandaşın galip geleceği Kütahya’mızda, bugüne kadar yapılmayan her ne varsa yapılacağını ve hiçbir vatandaşımızın belediye ile sorunu olmayacağını söyledi. Vatandaşlar için belediyede kurulacak merkezlerde halkımızın tamamını kucaklayacağız diyen Milletvekili Ahmet Erbaş, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye başkanlarının illerdeki çalışmalarını ve halkla iç içe olduklarını 31 Mart sonrasında yeni bir belediyecilik anlayışı ile Kütahya’mızda projelerimizle ve Kütahya’ya yapılacak vizyon projeleri ile Kütahya adından her daim diğer illerde gıpta ile bakılacak”  dedi.

BAŞKA KÜTAHYA YOK

Gazetemiz İmtiyaz sahibi Ümit Kaygısız 31 Mart yerel seçimlerinde kazananın kim olursa olsun burası bizim memleketimiz ve gidecek başka bir yerimiz yok. Yapılacak olan çalışmalar, atılacak olan adımların Kütahya’mızın ve halkımızın hem sosyal hem ekonomik anlamda rahat bir hayat sürmesine neden olacağını ve siyasi parti temsilcilerinin Kütahya’ya kazandıracakları eserlerle adından yıllarca bahsedebilir bir hale gelmesini temenni etti.

PAYLAŞ