30 AĞUSTOS’UN ÖNEMİ VURGULANACAK!

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Alim Işık geçtiğimiz günlerde açıkladığı sosyal projeler ve kültür sanat projelerinin yer aldığı 83 projede dikkat çeken 30 Ağustos Kütahya’nın kurtuluşu etkinliklerinin festivallerle zenginleşeceği projesi Kütahyalılar tarafından takdirle karşılandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı ile birlikte kutlanan Kütahya’nın Kurtuluşunun bugüne kadar sönük geçtiğini ifade eden vatandaşlar bundan sonra proje dahilinde olan etkinlikler sayesinde hem Kütahya’da ekonomik canlılık yaşanacağını hemde ilimizin ülke genelinde tanıtımının sağlanmasına katkı olacağını ifade ediyorlar.

ÖNEMİ VURGULANACAK

Kütahya’nın kurtuluş tarihi 30 Ağustos yapılan sade törenlerle bugüne kadar yapıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Belediye Başkan Adayı Alim Işık’ın projeleri arasında vatandaşlar tarafından dikkat çeken diğer proje ise “Kütahya’nın kurtuluşu coşkuyla kutlanacak” başlığı altında yer alan proje idi. Işık proje tanıtım toplantısında Kütahya’nın kurtuluşunu alışılagelmiş sade bir törenle kutlanmayarak o gün çeşitli organizasyonların, konser ve etkinliklerin yapılacağını ve bunu bir iki saat değil güne yayacaklarını ifade etti.

VAZO KULE BEĞENİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Belediye Başkan Adayı Alim Işık şuana kadar açıkladığı projelerin arasında kamuoyu tarafından en çok beğeni toplayan ve Kütahya halkını heyecanlandıran bir diğer vazo kule projesi oldu. Hem Kütahya’nın simgesi olan vazonun eskisinden daha güzel görünüme kavuşacağı hemde Kütahya’nın ihtiyaç haline geldiği vazo kule içerisinde yer alan sosyal alanların yanı sıra Kütahya ekonomisinin de canlanacağı bu proje de Kütahya adından fazlasıyla söz ettirecek.

PAYLAŞ