Validen kritik uyarı Aralık aylarına dikkat!

Kütahya Valisi Ali Çelik, tüm bireylerin maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyulması konusunda hassasiyet gösterilmesini isteyip; “Kasım ve Aralık aylarında çok daha dikkatli ve tedbirli olmak zorundayız” dedi.

Vali Ali Çelik, Devletin tüm imkânlarının seferber edildiğini belirterek başarının topyekûn mücadeleyle geleceğini söyledi.
“ÇANAKKALE’DEKİ BİRLİK VE
BERABERLİK RUHUNA İ
HTİYACIMIZ VAR”
“Çanakkale’deki birlik ve beraberlik ruhuyla hareket etmeliyiz” diyen Vali Çelik, “Ciddi bir vaka artışıyla karşı karşıyayız. Tüm birimlerimiz ve personelimiz, salgını durdurmak için sahada büyük bir özveriyle çalışıyor. Hepsine minnettarız. Gün fedakârlık günü. Toplumun her bir ferdinden destek ve fedakârlık bekliyorum. STK’larımız, kamu görevlilerimiz ve vatandaşlarımızla hep birlikte salgına dur demeliyiz” dedi.
“KASIM – ARALIK
AYLARINA DİKKAT!”
Havaların soğumasıyla birlikte kritik sürece girildiğinin altını çizen Vali Çelik, “Hareketliliği azaltalım, mecbur kalmadıkça dışarı çıkmayalım ve lütfen misafirliklere ara verelim. Her bir vatandaşımız bu kritik süreçte tedbirleri içselleştirmeli. Benim sizlerden talebim; ailelerinizi, çevrenizi, üyelerinizi ve ulaşabildiğiniz herkesi tedbirlere uyum noktasında nezaket ve sorumluluk içerisinde bilgilendirmeniz”

PAYLAŞ