TEKE RESMEN AÇIKLANDI

Bütün partilerin adaylarını açıklamasına rağmen Ak Parti adayını en son açıkladı. 8 aday adayının içinden Zafertepe Çalköy eski Belediye Başkanı Arif Teke’yi Altıntaş için aday gösterdi.

Altıntaş için sekiz aday adayının yarıştığı Belediye Başkanlığı için 1960 doğumlu, ilk ve orta öğrenimini Zafertepe Çalköy de tamamlayan, Lise eğitimini Kütahya İmam Hatip Lisesinde tamamlayan ve Polis Memurluğu görevinde bulunduktan sonra 2004 ve 2009 yıllarında Zafertepe Çalköy Belediye Başkanlığı yapan Arif Teke’yi Altıntaş Belediye Başkan adayı olarak gösterdi.

ALACAĞIMIZI ÜMİT  EDİYORUM

Hafta sonu yapılan aday tanıtım toplantısına katılan Teke; “Sekiz aday adayımız vardı. Bu kardeşlerimizin içinden Genel Merkezimiz bizi uygun görmüş ve aday adayı kardeşlerimizin hepsi ile birlikte küslük, dargınlık olmadan bu yapılacak olan seçime inşallah hazırlanıp Altıntaş’ta seçimi farklı bir şekilde alacağımıza ümit ediyorum. Bu süreçte bize destek veren ilçe başkanımıza, il başkanımıza, il yönetimimize, vekillerimize, genel merkezimize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkürlerimi arz ediyorum. Bu seçimlerin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

PAYLAŞ