KAZANAN ALTINTAŞ OLSUN

31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli idareler seçimlerinde Altıntaş halkı gelecek için büyük önem taşıyan ve şeffaf belediyecilik anlayışı olan bir isme Belediye yi emanet etmek istiyor.

 Hem Altıntaş hemde Kütahya merkezin geleceğini etkileyecek olan Organize Sanayi Bölgesinin gelişime vereceği katkı başta olmak üzere Zafer Havalimanından da bu güne kadar istediğini alamayan Altıntaş halkı 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde gelecek için karar verecek.

SÖZ HAKKI SEÇMENDE

Tüm yurt genelinde olduğu gibi 31 Mart’ta yapılacak olan seçimler Altıntaş’ta da büyük  çekişme içinde geçecek. Altıntaş’ta yaşayan vatandaşlar kişisel çalışmaların bir kenara  bırakıldığı, işçi alımlarında torpilin olmadığı, yönetimde şeffaf anlayışın sergilendiği, vatandaşın sözünün değeri olan bir yönetimin sergilenmesi ve  istihdama yönelik çalışmaların yapılacağı projelerin olacağı bir adaya oy vermek istiyor.

PROJELER BEKLENİYOR

Adayların belirlendiği fakat hiçbir projenin konuşulmayarak sadece zaman zaman

ziyaret ve görüşmelere katılan Belediye Başkan adaylarından projelerinin bir bir açıklanmasını ve projelere bakarak parti değil aday üzerinde yoğunlaşmak

isteyen seçmen genel bütçenin yanı sıra Belediye bütçesinin en iyi şekilde kullanılarak gelecek nesillere güzel ve yaşanabilir bir Altıntaş bırakmayı ve bunlarla birlikte seçilecek olan encümen üyeleri üzerinde istişare etmeyi hadefliyor.

PAYLAŞ