KARABULUT DENGELERİ DEĞİŞTİRİR

Başkan Karabulut sessizliğini bozarak kararını verdi ve bağımsız adaylık başvurusunu yaptı.

Aday açıklanmasının ardından uzun süre düşünen, halkla ve ilçenin dinamikleri ile istişare ettikten sonra geçtiğimiz hafta içinde bağımsız aday olduğunu açıklayan Başkan Ferit Karabulut ilçede dengeleri değiştirecek.

DENGELER DEĞİŞİR

İki dönem Altıntaş ilçesinde Belediye Başkanlığı görevi yapan, başkanlığı kaybettiği dönemde de ilçe başkanlığı görevini üstlenen Başkan Karabulut’un bağımsız adaylığını açıklamasının ardından ilçede dengeleri değiştireceği vatandaşlar tarafından iddia ediliyor.

AK PARTİ ZORLANIR

Her seçim diğer 12 ilçeye göre farklı geçen Altıntaş’ta 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin gene dengeleri bozacağı ve iddialara göre bu seçimde Ak Partinin Altıntaş’ta iddiasının olamayacağı bununda en büyük etken olarak Başkan Karabulut’un bağımsız aday olarak çıkması gösteriliyor.

SON SÖZ VATANDAŞIN

Sandıkta son sözü vatandaşın söyleyeceğini ifade eden seçmen Altıntaş’ın daha fazla yatırım alması ve yürütülen projeler ile yeni proje üretecek olan adayların değerlendirmesinin yapılacağı ifade edilirken vatandaş ile bugüne kadar içli dışlı olmuş kişilerin avantajlı olduğu söyleniyor.

PAYLAŞ