Ekonomi ve sosyal hayat burada dönüyor

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde bulunan İlçe Kapalı Pazaryeri, cuma günleri ekonomik ve sosyal yaşamın merkezi haline geliyor.

Birçok noktadan vatandaşın tercihi oluyor

Pazaryeri hem Altıntaş ve çevre köylerine hem de Kütahya merkez ile Dumlupınar ve çevre illerin ilçelerinden gelen esnaf ve müşterilere hizmet veriyor.

Tezgâh bolluğu ile öne çıkıyor

Pazaryerinde sebze, meyve tezgâhları ön planda olmak üzere kozmetik, zücaciye, giyim ve şarküteri gibi çeşitli ürünlerin satıldığı tezgahlar yer alıyor. https://www.kutahyaninsesi.com/ haber sitesinde yer alan habere göre Cuma günleri, pazaryerinde canlılık hakimken, vatandaşlar alışverişlerini yapmanın yanı sıra sosyal etkileşimlerini de artırıyorlar.

“Geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz”

Arısoy Manav Sahiplerinden Erdoğan Atasoy: “Pazaryerimiz hem yerel halka hem de çevre illerden gelen ziyaretçilere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bunun en büyük örneklerinden birisi bizim tezgahımızdır. Meyveden sebzeye birçok ürün yer almaktadır ama en önemlisi güvenlik alışveriş ve hoş sohbet vardır. Özellikle cuma günleri, burada ticaret canlanıyor ve birçok farklı sektörden esnaf bir araya geliyor. Bu hem ekonomik açıdan hem de sosyal açıdan bölge için önemli bir dinamizm sağlıyor” dedi

İlgi çekmeye devam ediyor

Altıntaş İlçe Kapalı Pazaryeri hem alışveriş keyfi sunan tezgahlarıyla hem de bölge ekonomisine katkı sağlayan bir platform olarak yerel halkın ve ziyaretçilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, kutahyapostasigazetesi@gmail.com adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ