CEYHUN: BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ

 AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, kongresi tamamlanan ilçeleri ziyaret edip, yeni seçilen parti yöneticilerini tebrik etti.

 AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve beraberindeki parti yöneticileri kongresi tamamlanan Aslanapa ve Çavdarhisar ilçe teşkilatlarını ziyaret edip, yeni seçilen yöneticilerle tanışıp hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ziyaretleri sosyal medya hesabından duyuran AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun; “Yeni seçilen Aslanapa ilçe teşkilatımızı ziyaret edip kongre sonrası gerçekleşen ilk yönetim kurulu toplantısında İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile biraraya geldik. Seçilen arkadaşlarımıza hem hayırlı olsun dileklerimizi iletirken hemde kendileri ile tanışma fırsatı bulduk. İlçe Başkanımız Cafer Bayrak ve Yönetimini tekrar tebrik ediyor, güçlü Türkiye yolunda başarılar diliyorum” dedi.

Çavdarhisar ziyareti sonrası yaptığı paylaşımda; “7. Olağan İlçe Kongre sonrası Çavdarhisar İlçe Teşkilâtımızın haftalık Olağan İlçe Yönetim Kurulu toplantısına katılarak seçilen Çavdarhisar yeni İlçe Başkanımız Yaşar Rıdvan Kocaman ve Yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Çavdarhisar’ımıza hizmet yolunda başarılar dilerim” açıklamasında bulunan Başkan Ceyhun günün anısına ilçe teşkilatı ile fotoğraf çektirdi.

BAŞKAN TEKE’YE ZİYARET

Altıntaş’ta bulunan ZAFER OSB için incelemeler sonrası Belediye Başkanı Arif Teke’yi de makamında ziyaret ettiklerini belirten AK Parti İl Başkanı Ceyhun; “Milletvekillerimiz İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler ile birlikte Altıntaş Belediye Başkanımız Arif Teke’yi makamında ziyaret ederek Belediyemizin çalışmaları hakkında bilgi aldık. Bizimkisi bir aşk hikayesi. Bu aşkın içinde milletimiz var, devletimiz var, ülkemiz var. Yüreğinde aynı aşkı paylaşan tüm Altıntaşlı hemşehrilerimize gönülden muhabbetle” paylaşımında bulundu.

PAYLAŞ