BAŞKAN KARABULUT KATILMADI

Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, hafta sonu yapılan Ak Parti aday tanıtım toplantısına katılmadı.

Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, hafta sonu yapılan Ak Parti aday tanıtım toplantısına katılmadı.

Aday adaylığı başvuruları yapıldıktan sonra ve kendisine gösterilen tepkiler sonunda uzun zamandır sahada görünmeyen Belediye Başkanı Ferit Karabulut, hafta sonu Kütahya merkezde yapılan ve tüm ilçelerin adaylarının tanıtıldığı “Aday Tanıtım Toplantısına” katılmadı.

BAŞKAN KÜSTÜMÜ

Aday tanıtım toplantısına katılmayan Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut için Altıntaşlılar “Başkan Küstü mü?” sorusunu soruyor. Hiçbir şekilde açıklamada bulunmayan Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut sadece 18 Ocak tarihinde sosyal medya üzerinden “Değerli Ak Partili kardeşlerim, değerli Altıntaşlılar, az önce Ak Parti İl başkanı aradı. Ak Parti Altıntaş Belediye Başkanı Adayının Arif Teke olduğunu bildirdi. İlçemize hayırlı olsun” mesajını yayınladı.

ŞİMDİ NE YAPACAK

Altıntaşlılar, 2  dönem Belediye Başkanlığı yapan ve ilçe başkanlığı görevinde bulunan Başkan Karabulut’un şimdi ne yapacağını merak ediyor. Bazı kesimler bağımsız aday çıkma ihtimali üzerinde dursa da bazı kesimler bunu yapamayacağını kendisinin seçimlere kadar sessizliğini koruyacağını ve bir adayı destekleyeceğini iddia ediyorlar.

PAYLAŞ