AK PARTİ DELEGESİNDEN HAKAN UŞAK’A TAM DESTEK

 AK Parti Altıntaş 7. Olağan Genel Kurulu Belediye Düğün Salonunda yapıldı. Kongrede Hakan Uşak AK Parti İl Başkanlığı’na seçildi.

 AK Parti Altıntaş 7. Olağan Kongresi yapıldı. Kongreye AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ceyda Çetin Erenler, Ahmet Tan, AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke, AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç, İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz’ın yanı sıra siyasi parti temsilcileri, STK temsilciler, AK Parti İl, Merkez İlçe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları yöneticileri katıldı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere kendisine güvenen parti yöneticilerine teşekkür eden AK Parti Altıntaş İlçe Başkanı Hakan Uşak; “Başta genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan’a , il başkanımıza değerli milletvekillerimize, bölge il koordinasyon milletvekilimize bu göreve bizi layık gördükleri için huzurlarınız da şahsım ve yönetim kurulu adına sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.

“ALTINTAŞ’I 2023 HEDEFLERİNE TAŞIYACAĞIZ”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu 2023 hedeflerine Altıntaş’ı taşıyacaklarının altını çizen AK Parti Altıntaş İlçe Başkanı Hakan Uşak; “Kuruluşumuzdan bu güne kadar teşkilat kademelerinde çeşitli görevler almış hizmet etmiş katkı sağlamış gönül vermiş tüm teşkilat mensuplarımıza şükranlarımız sunuyoruz. Ak Partimizde kongreler hesaplaşma günleri  değil, kucaklaşma bayramlaşma günleridir. Tüm teşkilattaki arkadaşlarımıza ve bu partiye gönül vermiş değerli misafirlerimize bu bayram gününde bizlere destek verdikleri için şükranlarımı sunuyorum.  Değerli misafirler ak parti sıradan bir siyasi parti değildir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kuruluşundan beri halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile belirtilmiş bir dava hareketidir. Bu dava için gece gündüz demden bıkmadan yorulmadan ve Allah’ın rızası haricinde hiçbir beklenti içerisine girmeden yürüyen inşaların davasıdır. Güçlünü değil haklının yanında olan zalimin değil mazlumun yanında olan efendilerin değil hizmetkarın davasıdır” ifadelerine yer verdiği konuşmasında şunları söyledi:

“Bizler bugün varız yarın yokuz ama ebediyen devlet var diyen gerekirse zehir içeriz ama bu devlet yaşasın diyen Sayın Cumhurbaşkanımız recep Tayyip Erdoğan’ın davasıdır. Rabbim bizlere bu davaya genel başkanımıza ve ilçemize nefsimiz ile baş başa bırakmadan dos doğru hizmet etmeyi nasip etsin. Görev süremiz sonunda gönül rahatlığı ile hizmet sancağını teslim etmeyi rabbim bize nasip eylesin. Son olarak tek vazifemiz halka ve hakka hizmet olarak gördüğümüz genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda 2023 giden bu süreçte inandığımız büyük ve güçlü Türkiye yolunda hep birlikte yürüyerek rabbimizin izni ile 2023, 2053 v 2071 hedeflerine ülkemizi ve ilçemizi hep birlikte taşıyacağız. Bu duygu ve düşünceler ile davamıza milletimize teşkilatımıza ve ilçemize hayırlara vesile olmasını diliyor hepiniz saygı sevgi ve muhabbet ile selamlıyorum. Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.”

“SOSYAL BELEDİYECİLİNİ TESİS ETTİK”

AK Parti Altıntaş İlçe Kongresinde konuşan Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke, Göreve geldikleri ilk günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışını tesis ettiklerini dile getirdi.

Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke; “2019 Mart seçimleri ile ilgili olarak 18 Mart günü tarafıma görev tevdi edildiğinden hemen ertesi günü Kütahya’da aday tanıtım toplantısı yapıldı. Akabinde 20 Mart 2020 günü çok değerli arkadaşlarımızla birlikte saha çıkarak bismillah deyip bir tevazu samimiyet gayret ile önce millet önce memleket ve önce Altıntaş diye yollara düştük. Ve kendimize bir hedef belirledik. Bu hedef neydi Altıntaş Kütahya’nın parlayan yıldızı olacak dedik. Bunu neye göre söyledik. Kime güvenerek söyledik. Tabi ki belediyecilik tecrübemize göre söyledik. Tabi ki teşkilatımıza güvenerek söyledik. Tabi ki milletvekillerimize güvenerek söyledik. Tabi ki bakanlarımıza güvenerek söyledik. Tabi ki Cumhurbaşkanımız liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a güvenerek bu sözleri söyledik. Görevi tabi ki zor şartlar altında mücadele ederek vatandaşımızla bire bir görüşerek mücadele ederek elhamdülillah seçimleri farklı bir şekilde zorla da olsa almayı başardık. 3 Nisan günü belediyeyi hemen teslim aldığımızda belediye de ve ilçemizde bir dağınıklık hissettik.  Yani sosyal belediyeciliğin biraz zayıf olduğunu gönül belediyeciliğinin zayıf olduğunu hissettik. Hemen ilk işimiz gönül belediyeciliğini sosyal belediyeciliği ilçeye tesis etmek oldu” dedi.

AK Parti’nin benlik duygularının ortadan kaldırıp birliktelikle hislerini Türk milletinin üzerinde hissetmesini sağladığına dikkat çeken AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ve AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan Altıntaş’ta yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.

CEYHUN: ALTINTAŞ’I YÜKSELTMEYE ÇALIŞIYORUZ

Yapılan hizmetler ile Altıntaş’ın bölgenin parlayan bir yıldız olması için gerekli girişimlerin yapıldığına dikkat çeken AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun; “Altıntaş şuan bir başka yerde ve hepimiz bunu farkındayız. Benden önceki il başkanlarımız, milletvekillerimiz bir noktaya getirmiş, bayrağı bize teslim etmişlerdir. Bizler de elimizde geldiğince Altıntaş’ı  yükseltmeye çalışıyoruz” dedi.

Başkan Ceyhun; “ZAFER OSB Kütahya’nın parlayan yıldızı. Bunu unutmamak lazım. Çok hızlı bir çalışma yapılıyor. Burada oluşacak istihdam sayesinde tüm Kütahya’nın çehresi değişecek. Hep birlikte geleceğe dair yatırımlar yapmak zorundayız. Hem nüfus anlamında hem de ZAFER Havalimanı istenilen seviyeye ulaşacak” ifadelerine yer verdiği konuşmasında şunları söyledi:

“9 Kilometrelik Değirmenözü – İhsaniye’den gelen bir hat var. Bu hatla ilgili çalışmaları geçtiğimiz Ankara ziyaretinde gündeme getirip talep ettik. Yakınımızdan Ankara – İzmir otoyolu geçip buraya bir bağlantı yolu hazırlanacak. Siyaset adına hizmetkarlarınız olarak gerekli altyapının oluşturulması için var gücümüzle çalışıyoruz. Başarılı olacağımızdan da eminiz.

Çok güzel bir salon, emeği geçen teşkilat mensuplarımıza, Altıntaş Belediyemize teşekkür ediyorum.

Birbirimizi küçük hesaplar nedeniyle kırmayalım. Olan olmuş biten bitmiştir. Bizler 19 yılda yaptıklarımızı sayarak bitiremiyoruz. Önceki dönemler olsaydı muhtemelen koalisyon konuşmaları yapıyorduk ama şuan hizmetleri konuşuyoruz.

Gönül seferberliğini sürdüreceğiz. Gerekirse kapı kapı dolaşacağız. 2023 gibi büyük bir hedefimiz var. Eminim ki bugün yapılacak çalışmalar sayesinde yıllar sonra dualar alacağız.

Bundan sonra teşkilatlar olarak yenilenip yeni bir çalışmaya başlayacağız. Üyelik kampanyamızı çok önemsiyoruz. Hedeflerimizi anlatıyoruz. Online kayıt sistemimiz mevcut.”

PAYLAŞ