11 MİLYON BÜTÇELİ SPOR KOMPLEKSİ

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Ak Parti Kütahya Milletvekillerinden oluşan Ak Parti heyeti Dumlupınar Stadyumunda incelemelerde bulundu.

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Tan, Ceyda Çetin Erenler ile Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç, Kütahya Dumlupınar Stadyumu’nda incelemelerde bulundu. Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret’ten bilgiler aldı.

3 BİN 100 KİŞİLİK TRİBÜN TAMAM

AK Parti heyeti, stadyum tribünlerinin 3 bin 100 kişilik tamamlanan kısmını gezerek, diğer bölümlerdeki çalışmalar ve yapılacak olan yeni tesislerle ilgili Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret’ten bilgiler aldı.

HALKA AÇIK SPOR

 ALANLARI İNŞA EDİLECEK

1 milyon ihale bedeliyle yer tespiti yapılan yeni tesislerin inşaatlarının pazartesi günü itibariyle başlayacağını söyleyen Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, “Bu projenin de tamamlanmasıyla ilimiz tenis kortuna, çok amaçlı spor salonuna, engelli vatandaşlarımızın da rahatça spor yapmasına imkân tanıyacak iki adet halka açık spor alanına ve basketbol sahasına en yakın zamanda kavuşacaktır. Böylece Kütahya’mız, tüm tesisleriyle toplamda yaklaşık 11 milyon bütçeli, ilimize yakışır spor komplekslerine sahip olacaktır” dedi.

İNSAN SAĞLIĞI VE MUTLULUĞU

 ÖNCELİĞİMİZDİR

AK Parti olarak insan sağlığı ve mutluluğunun öncelikleri olduğuna dikkat çeken Milletvekili Erenler, “Bu anlayışla sporun hayati önemine binaen il ve ilçelerimizin hak ettiği modern spor komplekslerine kavuşması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah bu tesislerimizde, başarılarıyla bayrağımızı dalgalandırarak tüm dünyaya İstiklal Marşımızı dinleten geleceğin sporcuları yetişecek, bizler de Kütahyalı hemşerilerimizle birlikte kaliteli ve güzel vakit geçireceğiz. Kütahya’mız için hayırlı olmasını temenni ederim” diye konuştu.

PAYLAŞ