Yılın Basın Ödülleri verildi

Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanlığının düzenlediği Hoca Ahmed Yesevi ödülleri kapsamında düzenlenen törende bir ödülde gazetemize geldi. Yılın Basın Ödülü gazetemize layık görüldü.

Kütahya Postası Gazetesi’nin tarafsız, İlkeli yayın anlayışı ile 60 yıldır Kütahya’da yaptığı başarılı haberler doğrultusunda yeri geldi yönlendirici, yeri geldi uyarıcı, yeri geldi vatandaşın sesi olduk. Yapılan haberlerimizin arkasından hiçbir teşekkür ve ödül beklemedik. Bu doğrultuda Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Akkoç nezdinde emeği geçen tüm ekibine bizleri bu ödül için değerlendirdikleri ve onca gazetenin arasında bizleri bu ödüle layık gördükleri için teşekkür ediyoruz. Bizlerin bu ödülle sorumluluğumuzu daha üst seviyeye çıkararak daha çok çalışmamıza vesile oldukları içinde ayrıca teşekkür ediyoruz.
GAZETEMİZİN ÖDÜLÜNÜ
“KAYGISIZ” TESLİM ALDI
Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı yönetim kurulunun Kütahya gazeteleri arasında yapılan değerlendirmenin ardından Kütahya Postası Gazetesi ailesi olarak bizleri seçmelerinden dolayı mesleğimizin zorluklarına karşı yaptığımız işin ne kadar anlamlı olduğunu bizlere bir kez daha hatırlattıkları için minnettarız. Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı Hoca Ahmet Yesevi ödül töreninde gazetemiz yılın Basın ödülüne layık görüldü. Ödülü Kütahya Postası Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ümit Kaygısız adına Eşi Mutlu Kaygısız Kütahya Ülkü Ocakları Hukuk Birimi Başkanı Avukat Hilal Yiğit Çetinel’in elinden aldı.
Bizleri bu ödülelayık gördükleri için Kütahya Ülkü Ocakları İ Başkanı Serdar Akkoç başta olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür eder, bizlere verilen bu ödül sorumluluğumuzudaha da üst seviyelere çıkartmıştır.

PAYLAŞ