Yatırım Kararı Memleketine

Yaşamını ve ticari hayatını İzmir’de sürdüren hemşehrimiz S. Ahmet Karataş memleketi Altıntaş’a krizin yaşandığı bu süreçte yatırım kararı alarak sevindirdi.

Altıntaş’ta doğup büyüyen ve daha sonra İzmir’e yerleşerek iş ve yaşamını orada devam ettiren Berrak Şirketler Grubu sahibi hemşehrimiz S. Ahmet Karataş ilçemizde bulunan bir petrol istasyonunu devralarak modern ve kaliteli hizmet sunmak aynı zamanda da ekonomi ve istihdama katkı sağlama kararı aldı.
AHDE VEFA ÖRNEĞİ
İlçe halkı tarafından ahde vefa örneği olarak nitelendirilen yatırım kararının Altıntaş’ta yapılmasına son derece memnun olduklarını ifade eden Altıntaş’lılar bu karar için teşekkür ederken bunun Altıntaş dışında yaşayan ve ekonomik durumu iyi olan diğer yatırımcılara da örnek olmasını istediler.
KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI
Altıntaş ilçesinin her hizmete layık olduğunu ifade eden Karataş; “Berrak Şirketler Grubu olarak doğup büyüdüğüm ve bağımı hiçbir zaman koparmadığım ilçemiz hizmetin en iyisine layık. Bizlerde elimizden gelen en kaliteli hizmeti vererek çalışmalarımızı yürütürken aynı zamanda ölçeğimiz doğrultusunda ekonomi ve istihdama katkı sağlamayı arzuluyoruz” dedi

PAYLAŞ