Vali Çelik Gazetemizi ziyaret etti

Kütahya Valisi Ali Çelik 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.

10 Ocak Çalışanları Günü dolayısıyla gazetemize ziyaret gerçekleştiren Kütahya Valisi Ali Çelik gazetemiz personeli ile bir araya geldi.

Kütahya Valisi Ali Çelik “Basınımız, kamuoyunu bilgilendirmek gibi önemli bir kamu görevini ifa etmektedir. Demokrasimizin vazgeçilmez unsuru olan Basın-yayın kuruluşlarımızda; toplumun aydınlatılması, bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi yolunda önemli bir görevi yerine getiren ve fedakârca çalışan basın mensuplarımızın, her ortamda çalışma şartlarını kolaylaştırmak, onlara gereken desteği ve katkıyı sağlamak, toplum olarak hepimizin görevidir. Basınımız, geçmişten günümüze kadar önemli bir gelişme göstererek, yazılı ve görsel boyutunun yanı sıra, sanal ortamda da etkinliğini her geçen gün artırmakta olup demokrasimizin güçlenmesine ve açık toplum hedefine ulaşılmasına değerli katkılar sağlamaktadır. Bu gelişmede, şüphesiz en büyük pay, görevini fedakârca yapan basın çalışanlarına aittir. İletişim teknolojilerindeki yeniliklerle birlikte bugün, insanlar, tüm dünyadaki gelişmelere daha hızlı ulaşabilir duruma gelmiş, basın her zamankinden daha etkin bir konuma ulaşmıştır. Dolayısıyla basın çalışanlarının sorumluluğu ve meslek etik ilkelerinin önemi her geçen gün artmaktadır. Bizlerle sürekli beraber olan, destek veren değerli basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, sağlık ve başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Çalışan gazeteciler gününün hayırlı olmasını dileyen Vali Çelik Kütahya’nın potansiyellerinden bahsettiği ziyarette gündeme dair konuları ve pandemi dönemi değerlendirildi. Vali Ali Çelik’e ziyaretlerinden dolayı Kütahya Postası Gazetesi ve Pozitif Altıntaş Gazetesi  olarak teşekkür eder çalışmalarında başarılar diledik. 

PAYLAŞ