SAĞLIK ÇALIŞANLARINA OSB’DEN DESTEK

 Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesi yatırımcıları, Kütahya’da hizmet veren sağlık çalışanlarına bu sıkıntılı süreçte destek ve moral vermek için yazdıkları moral mektubu ile birlikte tüm hastanelere 60.000’in üzerinde maden suyu dağıtımı gerçekleştirdi.

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi yatırımcıları, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı’nın organizatörlüğünde sağlık çalışanlarımızın her zaman yanlarında olduklarını hissedebilmeleri adına maden suyu toplayarak, tüm hastanelere dağıtımlarını gerçekleştirdi. Mineralin vücut direncini artırıcı etkisi olduğu için Kütahya OSB yatırımcıları tüm sağlık çalışanlarına 60.000’in üzerinde maden suyu dağıtarak çalışmalarına katkıda bulundu.

BAŞHEKİME TEŞEKKÜR MEKTUBU

Ayrıca tüm sağlık çalışanlarına moral olması açısından bir teşekkür mektubu yazarak, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Veli Yılmaz tarafından Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Orhan Özatik’e teslim edildi. Teslim edilen teşekkür mektubunda şu satırlar yer aldı:

CANIMIZ İÇİN CANINIZI ORTAYA KOYDUNUZ

Değerli Sağlık Çalışanlarımız; Yaklaşık altı aydır tüm dünya olarak bir sağlık savaşı içerisindeyiz. Verdiğimiz bu savaşta sizler sessiz savaşçılar olarak her gün ön saflarda yer aldınız. Hayattan kaçmak için değil; hayatı, hayatları kaçırmamak için çıktınız bu yola. Uyumadınız, yorulmadınız, acıkmadınız, susamdınız, ailenizi göremediniz, çocuğunuzun başını okşayamadınız, canımız için canınızı ortaya koydunuz…

SEVDİĞİNİZ DENİZDEN ASLA VAZGEÇMEDİNİZ

Bizler maske ile belki yeni tanıştık ama; sizler hep maskeli, eldivenli, boneli ve önlüklüydünüz. Sizler hep işinize yani bizlerin sağlığına baktınız ve bu zor günlerde de azimle devam ediyorsunuz. Fırtınanın şiddeti her ne olursa olsun sevdiğiniz denizden asla vazgeçmediniz.

KÜÇÜK DE OLSA BİR YARAYA MERHEM OLABİLMİŞİZDİR

Sizler bizim için böylesine fedakârlıklar sergilerken, bizlerin de siz sağlık çalışanlarına elimizden geldiğince küçük bir katkımız olsun istedik. Duyduk ki maden suyu, içerisindeki mineralleri sayesinde vücudun dirençli kalmasını sağlıyormuş. Bizlerin sağlığı için dirence en çok ihtiyacınızın olduğu şu günlerde bir değil binlerce maden suyu sağlık çalışanlarımıza feda olsun dedik. Umarız elimizden geldiğince küçük de olsa bir yaraya merhem olabilmişizdir.Bu vesile ile doktorlarımıza, hemşirelerimize, hasta bakıcılarımıza, temizlikçilerimize kısacası bizler için mücadele veren tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Sizler sağlıklı kaldıkça, bizler de sağlıklı kalacağız…

ÇALIŞANLARIMIZ ADINA BÜYÜK BİR MORAL KAYNAĞI OLDU

Yapılan bu kampanya için teşekkürlerini ileten Başhekim Doçent Doktor Orhan Özatik; “Kütahya Organize Sanayi Bölgemizin çok değerli yatırımcılarının bu süreçte tüm sağlık çalışanlarımızın yanında olduğunu hissetmek, çalışanlarımız adına büyük bir moral kaynağı oldu. Şahsım ve sağlık çalışanlarımız adına, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarına ve Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

SİZLER İÇİN NE YAPSAK AZ

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Veli Yılmaz; “Sizler bizim için gecenizi gündüzünüze katarak, her türlü riskleri göze alarak mücadele veriyorsunuz. Sizler için ne yapsak az. Umarım bu farkındalık sağlık çalışanlarımıza destek olur ve bir nebze olsun yüzlerinde bir tebessüm uyandırır. Tüm sağlık çalışanlarımıza sabırlar ve iyi çalışmalar diliyorum. Bizler için umut ışığısınız.” İfadelerine yer verdi.

PAYLAŞ