Millet Bahçesi resmen başladı

Millet Bahçesi projesinde TOKİ ve Müteahhit firma ile yapılan sözleşme neticesinde resmen başlamış oldu. Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun ve Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Millet Bahçesi ile ilgili müjdeli haberi sosyal platform hesapları üzerinden paylaştı.

Bahçeli Evler Mahallesi Eski Jandarma Tabur’unun olduğu alan ve inşaatı devam eden Şehir Hastanesi’nin arka kısmına yapılacak olan Millet Bahçesinde TOKİ ve yüklenici firma ile imzalar atıldı. Şehrimize kazandırılacak bu güzel eser için Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun sosyal platform hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla müjdeli haberi Kütahyalılarla paylaştı.
AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun İlimize yapılacak Millet Bahçesi için yaptığı paylaşımda Kütahya’mıza Hayırlı Olsun ifadelerini kullandı. Ceyhun, sosyal platform hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Kütahya Millet Bahçesi İnşaatı TOKİ ve Müteahhit firma ile yapılan sözleşme neticesinde resmen başlamış oldu. En kısa zamanda tamamlanarak Kütahya’mıza hizmet verecek Millet Bahçemizin şehrimiz kazandırılmasındaki katkılarından dolayı Başta Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’a Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim ifadelerini kullandı.
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ihalesi tamamlanan Kütahya Millet Bahçesi ile ilgili sosyal platform hesabı üzerinden şu değerlendirmeyi yaptı. Kütahya Millet Bahçesi Projemizin ihale süreci bugün taraflar arasında imzalanan sözleşme ile tamamlanmış olup Belediyemizce yapılacak yer tesliminin ardından yapım süreci başlayacaktır. Şehrimize ve değerli hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olsun. Projenin yapım masraflarını Çevre ve Şehircilik Bakanlığı TOKİ üstlenmiş olup Belediyemiz bütçesinden herhangi bir harcama yapılmayacaktır. Sayın Bakanımız ile Bakanlık ve TOKİ yöneticilerimiz başta olmak üzere, şehrimize özel olarak hazırlanan bu projenin hazırlık, ihale ve yapım süreçlerinde emeği geçen ve geçecek olan herkese teşekkür ederiz. Darısı diğer projelerimizin başına olsun inşallah ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ