Gençliğin haftası dolu dolu etkinliklerle son buldu

Kütahya’nın Altıntaş İlçesinde Gençlik Haftası Kutlamaları uçurtma şenliği ve bisiklet turuyla son buldu.

Tüm okulların katılımıyla gerçekleştirildi

Altıntaş ilçesinde, 13-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Gençlik Haftası etkinlikleri coşkuyla tamamlandı. Etkinlikler, renkli ve neşeli bir atmosferde geçerken, tüm okul öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşti.

Keyifli vakit geçirdiler

Gençlik Haftası etkinlikleri, uçurtma şenliği ve bisiklet turu ile son buldu. Katılımcılar, doğanın güzelliklerini keşfetme fırsatı buldukları bisiklet turunda eğlenceli anlar yaşadılar. Ayrıca, İlçe Stadında renkli uçurtmaların gökyüzünde dans ettiği şenlik, çocukların ve gençlerin keyifli vakit geçirmelerine olanak sağladı.

Orman İşletme Müdürlüğüyle iş birliği içerisinde düzenlendi

Altıntaş Orman İşletme Müdürlüğü, etkinlik boyunca tüm gönüllü orman dostlarına küçük hediyeler takdim etti. Uçurtma ve şapka gibi minik armağanlarla desteklenen etkinlik, katılımcılar arasında büyük memnuniyet yarattı.

Müdürlerin mesajları

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Taşpınar, etkinliklerin gençlerin bir araya gelerek sosyal etkileşimlerini artırdığını ve doğayla iç içe keyifli vakit geçirmelerini sağladığını belirtirken, İlçe Orman İşletme Müdürü Sümeyra Ezgin Çapar ise doğanın korunması ve çevre bilincinin geliştirilmesinin önemine vurgu yaptı.

Hem sosyal etkileşim arttı hem de doğayla olan bağ güçlendi

Altıntaş ilçesinde düzenlenen Gençlik Haftası etkinlikleri, gençlerin ve çocukların sosyal etkileşimlerini artırmanın yanı sıra doğayla olan bağlarını güçlendirme ve çevre bilincini geliştirme adına önemli bir adım oldu.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, kutahyapostasigazetesi@gmail.com adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ