FTR Hastanesi Kasım’da hizmete girecek

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun 2021 yılında faaliyete geçecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Millete Hizmet Yolunda durmadan çalıştıklarını ifade eden AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 2021 yılı Kasım ayında faaliyete geçecek dedi.

2021 YILINDA DA  DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun “Kütahya’nın Kaplıca, Rehabilitasyon ve Sağlık Turizmi alanında markalaşması ve dünya ölçeğinde rekabet eden bir duruma gelmesi için durmadan çalışacağız” dedi.

FTR HASTANESİ KASIM’DA HİZMET VERECEK

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun Yapımı devam eden Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesin de incelemelerde bulundu. Ceyhun inceleme sorası Sosyal Platform hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “2021 yılının Kasım ayında faaliyete geçecek olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hastanemiz 36 bin m2 kapalı alana sahip olacak” dedi.

ÜST DÜZEY BİR REHABİLİTASYON HASTANESİ

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun “Her biri 34 m2 alana sahip 100 hasta odasının yanı sıra bu hastane için asıl önemli olan geniş tedavi salonları, havuzlar, engelli spor salonu, çok kapsamlı bir görüntüleme merkezi ve sosyal alanları ile birlikte üst düzey bir Rehabilitasyon Hastanesine kavuşmuş olacak. Kütahya’mız en güzeline layıktır” ifadelerini kullandı.

19 OCAKTA İHALESİ YAPILACAK

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ve AK Parti Merkez ilçe Başkanı Fatih Oruç’tan oluşan heyet ile birlikte Yoncalı’da yapılan yatırımları inceleyen heyet ayrıca Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün Yoncalı mahallesinde gerçekleştirilecek olan proje sahasında incelemelerde bulundular. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün Yoncalı mahallesinde gerçekleştirilecek olan projeleri arasında 1 adet 113×76 m ebatlarında doğal çim saha, 2 adet 60×40 m ebatlarında doğal çim antrenman sahası, 1 adet 1000 kişilik tribün, 1 adet 4 lü soyunma Odası yapılacak. İhalesi 19 Ocak 2021 tarihinde yapılacak olup 10 ay içerisinde kullanıma açılacaktır.

PAYLAŞ