ESNAFA DESTEK

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Eskişehir Karayolu üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti.

İlk olarak Eskişehir Karayolu üzerinde yer alan Medcezir Restoranı ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, ziyarette işyerini gezerek işletme sahibinden restoran hakkında bilgi aldı.

Başkan Işık, daha sonra Sera AVM Müdürü Atakan Tahmas’ı ziyaret etti. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık; Bugün değerli yöneticilerimiz ve esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Yöneticilerimiz ve esnaflarımıza pandemi sürecinde alınan her türlü tedbire uyum konusunda göstermiş oldukları hassasiyet sebebiyle teşekkür ediyorum. Kütahya Belediyesi olarak öncesinde olduğu gibi pandemi sürecinde de esnaflarımızın yanındayız. İnşallah en kısa sürede bu sıkıntıyı atlatırız, dedi.

Ziyarette bazı kavşak düzenleme çalışmalarını planladıklarını ifade eden Başkan Işık; Alışveriş Merkezimizin daha iyi bir şekilde çalışabilmesi açısından bazı kavşak düzenlemelerimiz olacak.  Karayolları Bölge Müdürlüğümüzle ve Genel Müdürlüğümüzle bu kapsamda karşılıklı istişarelerde bulunduk. Kütahya’ya uğramadan transit geçiş sağlayan yolcularında buraya uğrayacağı bir düzenlemeyi yaptığımız zaman inanıyorum ki şehrimizde, alışveriş merkezimizde, şehrimize gelen misafirlerimizde kazançlı olacak, şeklinde konuştu.  

PAYLAŞ