Berrak Petrol açıldı

Altıntaş’lı iş insanı S. Ahmet Karataş’ın geçtiğimiz günlerde devraldığı Aslan Petrol yeni ismi Berrak Petrol olarak açıldı.

Altıntaş’ta doğup büyüdüğünü ve Altıntaş’a vefa borcu olduğunu belirten Karataş, modern ve kaliteli hizmet ile ilçenin ekonomisine ve istihdamına katkı vereceklerini söyledi.
Altıntaş’ın en iyiye layık olduğunu vurgulayan S.Ahmet Karataş, ilçeyle olan bağını hiçbir zaman koparmadığını, Altıntaş için elini taşın altına koymaya hazır olduğunu ifade etti.
Geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilen açılışta konuşan Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke ise Ahmet ve Fikret Karataş kardeşlere yatırımları nedeniyle teşekkür etti.
Tesisin Altıntaş için önemine vurgu yapan Teke, “İlçemizde faaliyet gösterecek olan, Ahmet ve Fikret Karataş kardeşlere ait #Berrak #Petrolün açılışına katılım sağladık. Bu tesisin, ilçemiz için hayırlı olmasını diliyor,iş yeri sahiplerine de bereketli bol kazançlar temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
Açılışa, Belediye Başkanı Arif Teke, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Hakan Uşak, Esnaf Odası Başkanı Nadir Ertaş ve çok sayıda davetli katıldı.

PAYLAŞ