GALİBİYETLE BAŞLAMAK İSTİYOR

Şehit Sancaktar Mehmetçik Süper Amatör Lig takımlarından Altıntaş Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ikinci devreye galibiyetle başlamanın hesaplarını yapıyor.

Pazar günü Mustafa Asım Alkış Stadı’nda Saat: 15.00’da 2021-2022 ikinci devrenin ilk maçında Tetra Hacıkebirspor’a misafir olacak olan sarı-yeşilliler devreye galibiyetle başlamak istiyor. Yaklaşık 1 aydır süren bir hazırlık döneminin ardından lig için start veren temsilcimiz, Tetra Hacıkebirspor maçını kazanarak sezona iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyor.İlçe Stadı’nda yapılan idmanda oyuncuların ilk 11’de forma bulma şansını yakalamak için inanılmaz mücadele örneği sergilemesi Teknik Sorumlu Ekrem Koç’u oldukça memnun etti. Yarı sahada çabukluk idmanı yapan, ardından yapılan çift kale maçında oyuncuların istekli ve arzulu olmaları, Tetra Hacıkebirspor maçı öncesi Teknik Ekibe büyük umutlar verdi. Sarı-yeşilli ekipte genç futbolcuların çoğunluk olması dikkatleri çekiyor. Antrenmanı durdurarak oyunculara daha iyi işler yapmaları konusunda uyarılarda bulunan Teknik Sorumlu Ekrem Koç oyuncularından en az hata ile oynamalarını istedi.

KOÇ: “FUTBOLCULARIMA GÜVENİYORUM”

Tetra Hacıkebirspor maçının takım açısından büyük önem arz ettiğini dile getiren Altıntaş Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Teknik Direktörü Ekrem Koç, “Devrenin başlamasına sayılı günler kala sezonun ilk maçına iyi başlayıp son maçın son dakikasına kadar aynı ciddiyet ve disiplin içinde oynayacağız. İlk maçlar her zaman zor olmuştur, bunun bilincinde bir Altıntaş Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak sahaya galibiyet için çıkacağız. Altyapımızdan yetişen gençlerimizin yanı sıra mevcut tecrübeli oyuncularımız ile devrenin ilk maçına çıkacağız. Grubumuzdaki tüm takımlara kazasız, belasız ve sakatlıklardan uzak bir sezon dilerim“ dedi.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ