ERTAŞ TEKRAR ADAY

Altıntaş Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yaptığı yönetim kurulu toplantısıyla gerçekleşecek olan genel kurul toplantısının tarihini belirledi. Mevcut başkan tekrar aday.

Altıntaş Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetim kurulu almış olduğu kararla Olağan Genel Kurul Toplantı tarihini 23 Ocak olarak belirledi. Altıntaş Belediye Düğün Salonu’nda yapılacak olan genel kurulda 2012 yılından itibaren başkanlık görevini yürüten Ertaş güven tazelemek için tekrar adaylığını açıkladı.

“BİZ ÜYEMİZLE VARIZ”

Altıntaş Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Nadir Ertaş gazetemize yaptığı özel açıklamada; “Biz bugüne kadar görev süremiz içerisinde üyelerimiz ve esnafımızla bir olduk. Onlar varsa biz varız dedik. Her ortam ve platformda onlarla bir olmaya beraber olmaya özen gösterdik. Bundan sonra da böyle olmaya devam edeceğiz. Her esnafımızın derdi bizim derdimiz, sevinci bizim sevincimizdir” dedi.

“ESNAF NE DERSE O”

Esnaflarla sürekli iç içe olan Ertaş her ortamda esnafın yanında durarak takdir toplarken “Biz esnaflarımız için varız, koltuk için değil, hizmet için varız. Tüm esnafların maddi manevi sıkıntılarında, iyi kötü günlerinde her zaman yanlarında olduk bundan sonrada olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“CAN SİMİDİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Geçtiğimiz aylar ve pandemi ülke genelinde olduğu gibi ilçede de esnafı büyük ölçüde zor duruma soktuğunu ifade eden Başkan Ertaş; “Dünyamızı etkisi altına alan ve esnafımıza zor günler yaşatan pandemide esnaflarımıza devletimizin desteği ile kredi sağlamaya devam ettik. Mevcut plasmanlarımızı her zaman artırmanın yolunu aradık. Bunu da Bölge Birliğimiz başta olmak üzere bizlere destek veren tüm devlet büyüklerine teşekkür ederim. Bizler esnaflarımızın nakit sıkıntısı olduklarında en uygun şekilde kredi almalarını sağlamak için buradayız. Bunu da üyelerimizle birlikte yapacak güçteyiz. Göreve geldiğimiz günden bu yana bunu gösterdik. Çalışma arkadaşlarımızın da bu başarılarda payı büyüktür. Tüm çalışma arkadaşlarıma ve üyelerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

TÜM ESNAFIMIZ DAVETLİDİR

23 Ocak Pazartesi günü saat 12.00 Altıntaş Belediye Düğün Salonu’nda ebediyete irtihal eden esnaflara mevlit okumasıyla başlayacak ve devamında seçime geçilecek olan genel kurul toplantısına tüm esnafı davet eden Ertaş; “Biz bir ve beraber olmaya devam edeceğiz. Buralar esnafımız varsa var. Bizde onlar için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ