CHP’DEN ÜYE ÇALIŞMASI

CHP Altıntaş İlçe Kadın Kolları Başkanlığı parti üyelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altıntaş İlçe Kadın Kolları Başkanı Cennet Mert ve Yönetim Kurulu üyeleri partiye üyelik çalışmalarına hız verdi. CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hatice Semerci, İl Kadın Kolları Başkanı Sevinç Akarsu Şenol, İlçe Başkanı Metin Aydın, İlçe Kadın Kolları Başkanı Cennet Mert ve yönetimi İlçe merkezindeki vatandaşları partiye üye olmaya davet etti.

“Üreticilerimiz baş tacı olacak”

CHP iktidarında asgari ücret temel alınarak belirlenecek yoksulluk sınırının altında geliri olanların aile destek sigortası kapsamına alınacağını belirten Hatice Semerci, “Emekçi kadınlarımız maalesef hak ettiklerini alamıyor. Tarlada, o sıcağın altında akşama kadar bir gün çalışan emekçiler, bir günlük kazancıyla 5 litre ayçiçek yağı alamıyor. CHP iktidarında üreticilerimiz baş tacımız olacak. Çalışan hak ettiğini alacak. Aile destek sigortası kapsamına alınan ailelerdeki yaşlı, engelli, çocuk ve genç bireyler için ayrıca ek destekler tanımlanacak ve gerçekçi bir destek politikası oluşturulacak. Devlet yardımları lütuf olmaktan çıkarılacak ve temel hak olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Yoksulluk siyasi istismar olarak kullanılamayacak” ifadelerini kullandı.

“Üye çalışmaları devam edecek”

12 Ocak Perşembe günü ilçe merkezinde çalınmadık kapı bırakmadıklarını vurgulaya İlçe Kadın Kolları Başkanı Cennet Mert şu açıklamayı yaptı;

“Partimize üye çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bugün Genel Başkan Yardımcım, İl Kadın Kolları Başkanım, İlçe başkanım ve Kadın Kolları yönetimimizle birlikte ilçe merkezinde üye çalışması yaptık. Vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi. Üye çalışmalarımız devam edecek. Partimize katılan bizlerle birlikte yol yürüyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz

PAYLAŞ