BAŞKAN TUNÇ: “SENİ YOK SAYACAKLAR, SEN DAHA ÇOK VAR OLACAKSIN!”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Hikmet Tunç, Cumhurbaşkanı Seçim’inin ikinci tur oylama sonuçlarını değerlendirdi.

Başkan Tunç, yazılı açıklamasında, seçimin kazananının Türkiye ve Türk milleti olduğunu belirterek, sonuçların ülke ve millet için hayırlı olmasını diledi. Zorlu ve yorucu bir seçim sürecini ülke olarak kazasız ve belasız bir şekilde atlatmanın huzuru içerisinde olduklarını anlatan Başkan Hikmet Tunç, şunları kaydetti: “Çok şükür ki gerek 14 Mayıs gerekse 28 Mayıs’ta gerçekleştirilen seçimler Altıntaş özelinde ve tüm seçim bölgelerinde huzur içerisinde tamamlandı. Özellikle MHP kadroları ve seçmeni ‘adayı belli karar net’ bir şekilde sandığa giderek tarihin üzerlerine yüklediği sorumluluğun gereğini yerine getirmiştir. Sonuçların ilçemize, şehrimize, ülkemize ve tüm gönül coğrafyamıza hayırlar getirmesini diliyorum.”

“Türkiye Yüzyıl’ının inşasına başlanmıştır”

Türk milletinin demokrasinin gereğini büyük bir olgunluk içerisinde yerine getirdiğini ve rekor katımlarla sandığa giderek tercihini yaptığını aktaran Başkan Tunç, milletin 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hür iradesiyle sandığa gidip, tercihini yaptığını ifade etti. Millet iradesinin üzerinde hiçbir iradenin kabul edilemeyeceğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Hikmet Tunç, “Sandıktan çıkan sonuçlara yine demokrasinin gereği olarak istisnasız herkes saygı göstermek durumundadır. Milletimiz bir kez daha hem Milliyetçi Hareket Partisi’ne güvenerek her seçim döneminde felaket tellallığı yapanlara cevabını vererek yok sayılmasının önüne geçmiş hem de 5 yıllığına ülkenin yönetimini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teslim etmiştir. Erdoğan’ın öncülüğünde Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılının inşasına 28 Mayıs akşamı itibariyle başlanmıştır. Sonuçların bir kez daha hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Basılı ve dijital abonelikleriniz için: 0.274.333 43 36’yı arayabilir, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

PAYLAŞ